ИНФОРМАЦИЈЕ ЗА ПАЦИЈЕНТЕ КОЈИ ТРЕБА ДА УРАДЕ ПРЕГЛЕД ХОЛТЕР КРВНОГ ПРИТИСКА

• Кабинет се налази у згради Поликлинике Института за КВБ Сремска Каменица (зелена зграда код паркинга).
• Приликом доласка на преглед понети са собом:
- здравствену књижицу
- личну карту
- извештај кардиолога или интернисте
- упут од лекара опште праксе
- памучну мајицу кратких рукава
• По постављању апарата пацијенту се препоручује да обавља своје свакодневне активности и редовно користи терапију, ако није другачије назначено.
• Није дозвољена употреба мобилног телефона, бежичног телефона, рачунара, микроталасне пећнице, као ни туширање.
• Пацијент потписује изјаву да ће постављену му опрему, чувати и вратити у исправном стању сутрадан.
• Налаз се издаје следећег дана од 12х до 13х.

IKVBV